Najczęściej zadawane pytania

JAKIE INFORMACJE SĄ POTRZEBNE, ABY PRZYGOTOWAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ ARANŻACJI WNĘTRZA?

Podstawowe informacje jakie są mi potrzebne do przygotowania oferty to pomieszczenia jakie będziemy projektować oraz ich powierzchnia. Jednakże te dane są wystarczające do przygotowania oferty na projekt aranżacji wnętrza tylko wtedy, gdy decydujecie się na projekt kompleksowy. Może się okazać, że potrzebujecie ode mnie dodatkowego zaangażowania, lub wręcz przeciwnie. Dlatego najlepiej jest do mnie zadzwonić i porozmawiać. Kiedy poznam Wasze indywidualne potrzeby będę mogła przygotować indywidualną ofertę.

CZY ZAJMUJĘ SIĘ PROJEKTOWANIEM WNĘTRZ POJEDYNCZYCH POMIESZCZEŃ?

Tak. Projektujemy pojedyncze pomieszczenia takie jak kuchnie, łazienki czy pokoje dziecięce. W przypadku takich projektów wycena jest przygotowywana indywidualnie.

CZY PROJEKTUJĘ JEDYNIE NA TERENIE WARSZAWY?

Co do zasady, przygotowuję projekty mieszkań / domów na terenie Warszawy i okolic, z różnych powodów. Jeśli jednak filozofia mojej pracy jest dla Was wartościowa, proszę o kontakt – chętnie poprawię Waszą jakość życia w mieszkaniu / domu poza Warszawą 🙂

JAK DŁUGO TRWA ZROBIENIE PROJEKTU I DLACZEGO TAK DŁUGO? 🙂

To bardzo trudne pytanie. Przykład: projekt mieszkania 50m2 zajmuje mi zazwyczaj 1,5 miesiąca; zdarzył się jednak taki, który trwał 6 miesięcy, ponieważ Klienci wyjechali w między czasie na urlop, później ja wyjechałam na urlop, a na koniec Klientom urodziło się dziecko i nie byli w stanie zaangażować się w projekt. Życie. Wpływ na długość trwania projektu ma wiele czynników, min. fakt, że zlecam wykonywanie wizualizacji na zewnątrz. Aby precyzyjnie określić termin dostarczenia finalnego projektu, muszę uwzględnić powierzchnię projektową, zakres prac jaki będę musiała wykonać, Wasze zaangażowanie w projekt, czas na zbudowanie wartościowej relacji, potrzebnej do stworzenia idealnego wnętrza. Dlatego zawsze warto zadzwonić i zapytać jak w Waszym wypadku może to wyglądać.

JAKI JEST BUDŻET, KTÓRYM MUSZĘ DYSPONOWAĆ, ABY ZREALIZOWAĆ PROJEKTU?

A jakim budżetem dysponujecie? To dla mnie kluczowa informacja od samego początku procesu projektowego, no bo po co komu projekt, którego nie macie możliwości zrealizować? Wyposażenie mogę dobrać tak, aby koszt aranżacji wyniósł 1 800 zł/m2, ale i tak, aby zamykał się w 4 000 zł/m2. Wszystko zależy od tego, na czym Wam zależy, co ma się znaleźć w projekcie oraz jakie macie możliwości. Jedno jest pewne, kiedy dowiem się jakim budżetem dysponujecie, będę w stanie określić co jesteśmy osiągnąć w jego zakresie.

CZY WSPÓŁPRACUJĘ Z PODWYKONAWCAMI?

Tak. Celem mojej pracy jest zdjąć z Was jak najwięcej w zakresie przygotowania i zrealizowania projektu. Dlatego też, polecam wykonawców drzwi, podłóg, mebli na zamówienie i wszystkich innych, potrzebnych do zrealizowania projektu, podwykonawców. Współpracuję również z ekipami remontowymi, które pomogą Wam urządzić wnętrze według przygotowanej dokumentacji.