O mnie

Nazywam się Karolina Pajączkowska.
Poprawiam jakość życia moich Klientów.

Jestem właścicielką pracowni projektowania wnętrz KPstudio. Swoją przygodę z wnętrzami rozpoczęłam jeszcze na studiach, w 2010 roku, pracując wówczas w studiu mebli kuchennych. Nauczyłam się wielu wartościowych i szczegółowych kwestii dotyczących produkcji i wyposażenia mebli kuchennych na wymiar, jednak z czasem zapragnęłam wyjść z kuchni i zrobić o wiele więcej.
Na chwilę przerwałam przygodę z projektowaniem, na rzecz współpracy w zakresie zasobów ludzkich. Dzięki temu doświadczeniu nauczyłam się słuchać ludzi, zadawać im właściwe pytania oraz wyciągać esencję ich mocnych stron i potrzeb. Etap ten okazał się niezwykle inspirujący, gdyż wcześniej zupełnie nie zdawałam sobie sprawy z tego, że umiem całkiem dobrze w ludzi 🙂
W 2015 roku wnętrza znów zapukały do moich drzwi, a ja postanowiłam połączyć swoje kluczowe umięjętności i zbudować z nich moją przewagę na rynku. W rezultacie w 2016 roku założyłam pracownię KPstudio, która okazała się strzałem w dziesiątkę: robie dwie najfajniejsze dla mnie rzeczy na świeci – słucham ludzi i projektuję estetyczne wnętrza.
W życiu twardo stąpam po ziemi. Uwielbiam planować i organizować, szczególnie w filozofii Getting Things Done, wzbogaconej Brush Lettering’iem. Nałogowo układam też puzzle, duże puzzle, które uczą mnie cierpliwości i walki do końca.
Skontaktuj się ze mną